egzamin

Przypominamy o egzaminach praktycznych w sesji czerwiec-lipiec 2017

Przypominamy o  egzaminach praktycznych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w  ZSP Nr 2 w sesji czerwiec- lipiec 2017.

21.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawyKwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
12:00
102
11:15
102
E.13Ilona Mariola Szurmańska
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki
16:00
102
15:15
102
E.13Grzegorz Sidorko
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla

22.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawyKwalifikacja Skład ZNAsystent Techniczny
ZK
08:00
204
07:15
204
A.18Marek Jadczak
Barbara Jarota- Halik
Krzysztof Osyba
09:00
B16
08:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.05Jolanta Jaworska
Bogdan Jaszczur
Sławomir Kusiak
09:00
B.18
08:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
B.06Sławomir Olchawski
Małgorzata Rojewska- Warchał
Mirosław Musialski
09:00
Pe
08:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
E.08Anna Zięba
Robert Hosaja
Eugeniusz Multan
12:00
204
11:15
102
A.18Sylwia Mleczko- Fikas
Barbara Jarota- Halik
Krzysztof Osyba
12:00
102
11:15
102
E.13Marta Aleksiewicz- Drab
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla
15:00
B16
14:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
B.18Paweł Piwowarczyk
Bogdan Jaszczur
Sławomir Kusiak
15:00
B18
14:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
B.06Krzysztof Leś
Małgorzata Rojewska- Warchał
Mirosław Musialski
15:00
Pe
14:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
E.08Krystyna Kaim
Robert Hosaja
Eugeniusz Multan
16:00
102
15:15
102
E.13Anna Karwala- Ożóg
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla

23.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawyKwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
09:00
B.18
08:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
B.06Michał Jemioło
Małgorzata Rojewska- Warchał
Mirosław Musialski
09:00
Pe
08:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
E.08Bogusława Janik
Wioletta Krawiec
Eugeniusz Multan
15:00
B18
14:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.06
Joanna Surmacz
Małgorzata Rojewska- Wołek
Mirosław Musialski
15:00
Pe
14:15
Pokój nauczycielski (warsztaty)
E.08Zbigniew Chyl
Wioletta Krawiec
Eugeniusz Multan

26.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawy KwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
09:00
B20
08:15
Pokój nauczycielski
(szkoła)
B.07Marcin Maćkowicz
Bogdan Jaszczur
Jerzy Kłusek
09:00
Pe
08:15
Pokój nauczycielski
(szkoła)
E.08Ewelina Sosin- Sidorko
Wioletta Krawiec
Eugeniusz Multan
09:00
107
08:15
pokój nauczycielski
( szkoła)
E.18Stanisław Ropek
Małgorzata Kubala
Bernadeta Styczeń
Anna Rudnik
09:00
202
08:15
pokój nauczycielski
( szkoła)
E.18
B.35
Magdalena Kucia
Renata Skórnóg
Jadwiga Jemioło
09:00
203
08:15
pokój nauczycielski
( szkoła)
T.11Monika Piskorz- Joniec
Jan Płachta
Jadwiga Jemioło
13:00
203
12:15
pokój nauczycielski
(szkoła)
T.12
Mariusz Klimczak
Dorota Pamuła
13:00
107
12:15
pokój nauczycielski
(szkoła)
B.33Dorota Wawryka
Sylwia Smaga- Olchawa
Joanna Makurat- Zalasińska
Ewa Kłuś
15:00
B18
14:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.06Wiesław Łanocha
Małgorzata Rojewska- Warchał
Mirosław Musialski
15:00
B20
14:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.07Wiesław Gibes
Bogdan Jaszczur
Jerzy Kłusek
15:00
PE
14:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.08Daniel Szydłowski
Wioletta Krawiec
Eugeniusz Multan

27.06.2017

Edytuj
Godzina/miejsce egzaminu
Godzina/ miejsce odprawyKwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
08:00
204
07:15
204
A.18Danuta Reczek- Chyl
Barbara Jarota- Halik
Krzysztof Osyba
09:00
M2
08:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty szkolne)
E.19Krzysztof Misiaszek
Alicja Kapałka
Krzysztof Serafin
09:00
B20
08:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.07Danuta Pamuła
Bogdan Jaszczur
Jerzy Kłusek
09:00
MSG
08:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.34Beata Dunikowska
Marta Stadnicka
Małgorzata Węgrzynowska
12:00
204
11:15
204
A.18Marzena Mazgaj
Barbara Jarota- Halik
Krzysztof Osyba
15:00
B20
14:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.07Dariusz Chrzan
Bogdan Jaszczur
Jerzy Kłusek
15:00
MSG
14:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
B.34Barbara Zelek
Marta Stadnicka
Małgorzata Węgrzynowska
16:00
204
15:15
204
A.18Małgorzata Bielawska- Wołek
Barbara Jarota- Halik
Krzysztof Osyba

28.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawy Kwalifikacja Skład ZNAsystent Techniczny
ZK
08:00
B3
07:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
M.20Janina Kunecka
Marian Woźniak
Jerzy Podłęcki
08:00
102
07:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.12Waldemar Jachymczak
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla
08:00
Pt1
07:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
T.06Agnieszka Kopytko
Anna Węgrzyn
Sylwia Smaga- Olchawa
09:00
MSG
08:15
MSG
B.34Joanna Surmacz
Marta Stadnicka
Małgorzata Węgrzynowska
12:00
Pt1
11:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
T.06Magdalena Żurek- Opiła
Anna Węgrzyn
Krystyna Kaim
12:00
B3
11:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
M.20Marek Kucia
Marian Woźniak
Jerzy Podłęcki
12:00
102
11:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.12Janusz Jackowski
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla
15:00
MSG
14:15
MSG
B.34Regina Mleczko
Marta Stadnicka
Małgorzata Węgrzynowska
16:00
102
15:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.12Wiesław Łanocha
Katarzyna Mach
Tomasz Kukla
16:00
Pt1
15:15
Pokój nauczycielski
(warsztaty)
T.06Dorota Oleksy
Anna Węgrzyn
Sylwia Mleczko- Fikas

29.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawyKwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
08:00
102
07:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.12Anna Witkowska
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki
08:00
Pt1
07:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
T.06Magdalena Zamiatała
Anna Węgrzyn
Sylwia Smaga- Olchawa
12:00
102
11:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
E.12Agnieszka Dudek- Janicka
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki
12:00
Pt1
11:15
pokój nauczycielski
(warsztaty)
T.06Jerzy Podłęcki
Anna Węgrzyn
Krystyna Kaim
16:00
102
15:15
102
E.12Zbigniew Janik
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki

30.06.2017

Godzina/miejsce egzaminuGodzina/ miejsce odprawyKwalifikacjaSkład ZNAsystent Techniczny
ZK
08:00
102
07:15
102
E.12Marian Kostrzewa
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki
12:00
102
11:15
102
E.12Tadeusz Potocki
Katarzyna Mach
Wojciech Nowacki
oznaczenia:
ZN- Zespół Nadzorujący        ZK- Zespół Komunikacyjny      AT-Asystent Techniczny       PN- Pokój nauczycielski

Nauczyciele oddelegowani do pracy w zespołach nadzorujących przebieg egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ZSP Nr 1.

DataGodzina egzaminuGodzina odprawyKwalifikacjaNauczyciele oddelegowani
do ZSP Nr 1
26.06.201709:0008:15A.31Elżbieta Wojnowicz
26.06.201716:0015:15A.30Stanisław Świerad
29.06.201708:0007:15A.26Stanisław Ropek
29.06.201712:0011:15A.26Grzegorz Sidorko