ckz

Elektrycy z uprawnieniami SEP

unnamed

Już po raz kolejny, w naszej szkole w ramach projektu ROZWÓJ I PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W POWIECIE BRZESKIM POPRZEZ WSPARCIE  SZKÓŁ – UTWORZENIE CENTRUM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH odbył się kurs przygotowujący uczniów ostatnich klas technikum elektrycznego  do egzaminu państwowego z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV, który daje uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu.

Uczestnicy podczas szkolenia zdobyli niezbędną wiedzę, dzięki której mogli przystąpić do egzaminu i zdobyć uprawnienia ważne przez 5 lat. W zajęciach brało udział 19 naszych uczniów, którzy pomyślnie zdali egzamin przed komisją egzaminacyjną Stowarzyszenia Elektryków w Polsce z oddziału tarnowskiego. Tym samym wszyscy uczniowie klasy 4TE (technik elektryk) wkroczą na rynek pracy z dodatkowymi kwalifikacjami.  

IMG_1980

IMAG2313

IMAG2317

IMAG2315