Kierowca z ZASADĄ

W dniu 06 maja 2019 r. uczniowie o specjalności kierowca– mechanik z klasy 2 bmk odwiedzili znaną ze swoich usług transportowych, nie tylko na rynku lokalnym, ale również międzynarodowym Firmę Zasada Trans – Spedition Sp. Z o.o. sp.k.
Podczas wizyty w spółce nasi kierowcy zobaczyli jak funkcjonują poszczególne działy (transport, spedycja, magazynowanie, serwis oraz diagnostyka). Przedstawiciele firmy przygotowali profesjonalną prezentację dotyczącą czasu pracy oraz odpowiedzialności w zawodzie kierowca.

Dużą atrakcją dla młodzieży było zwiedzanie zakładu, poznanie zasad organizacji pracy i innych najnowszych rozwiązań stosowanych przez firmę. W trakcie wycieczki , młodzież została oprowadzona po Małopolskim Parku Logistyki znajdującym się w Targowisku. Magazyny te to obiekty o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych, zapewniające kompleksową obsługę wyrobów.

Od września 2019 roku, uczniowie szkoły branżowej kształcący się w zawodzie kierowca będą mięli okazję poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe na zajęciach praktycznych organizowanych wspólnie z Zasada Trans – Spedition Sp. Z o.o. sp.k..

Magdalena Baran